Podsumowanie 2018 roku!

31 grudnia 2018

Kochani, nowy rok już za rogiem, powoli szykujemy się do zabawy sylwestrowej. Ja natomiast nie byłabym sobą, gdybym nie napisała kilka słów podsumowania. Otóż rok 2018 był dla mnie naprawdę dobrym rokiem. Pierwsza połowa mignęła mi przez palce. Lato okazało się fantastycznym czasem aby spędzać czas z najbliższymi w ogródku działkowym, który w tym roku dostał "nowe życie". Wzięliśmy się za niego na poważnie i nawet nie sądziłam, że z taką radością będę tam jeździć. 

W czerwcu mój brat zabrał nas na wycieczkę do Monte-Carlo, co było także spełnieniem moich marzeń. Piękne widoki radowały moje oczy, a panujący tam tryb życia pozwolił na chwilę zapomnienia.


Reszta roku skupiła się na przygotowywaniu naszego ślubu, który odbył się 26 grudnia. Gdy powiem, że jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie, to jeszcze będzie za mało. Więcej o naszym dniu napiszę Wam już po Nowym Roku, gdy całe emocje opadną, a ja znajdę więcej czasu. Ostatnie dwa tygodnie to niezłe szaleństwo. 

W roku 2018 dostałam także umowę na stałe, co było dla mnie najlepszym prezentem zarówno na święta, jak i ślubnym. Niepojęta radość ogarnęła mnie przez co uśmiech nie schodził mi z twarzy przez całe święta Bożego Narodzenia. 

Nie przesadzę, jeśli stwierdzę, że to był dla mnie najlepszy rok. Oby kolejny, 2019 okazał się równie dobry! :)

2 komentarze:

  1. Życzę zatem wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
    pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pozostaje mi jedynie gratulować tylu pozytywnych wrażeń i wydarzeń, jakie przyniósł rok 2018 oraz życzyć aby kolejny był równie dobry! :) No i wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!

    OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia