"Instaserial o ślubie" - Nicole Sochacki - Wójcicka

3 marca 2019

Jeśli czytaliście już instaserial o miłości wiecie, że Nicole i Kuba wciąż są razem i uwaga... zaczynają przygotowania do ślubu. Właśnie o tym jest druga część czyli instaserial o ślubie, o którym dzisiaj Wam nieco opowiem. 

Styl książki oczywiście nie zawodzi jak w poprzedniej części. Dowiadujemy się jak wyglądało planowanie Najważniejszego Dnia oraz z jakimi trudnościami musieli się zmierzyć "bohaterowie". Niestety, związki na odległość bywają bardzo trudne. Spotkania co trzy tygodnie jakie miały miejsca w narzeczeństwie Nicole i Kuby wcale nie ułatwiały przygotowań do ślubu. Wielkie brawa należały się dla przyszłej panny młodej, która jest niesamowicie zorganizowaną osobą, która jak to się mówi idzie "po trupach do celu". Oczywiście niezbędna okazała się najbliższa rodzina i przyjaciele, którzy w dużej mierze przyczynili się do ostatecznego efektu. W tej części poznajemy troszkę bardzie rodzinę Nicole.Tak zdradzę Wam, że po wszystkich zawirowaniach dochodzi do ślubu, aczkolwiek czy wszystko wyszło idealnie tak jak wymarzyli sobie państwo młodzi? Czy pojawi się osoba, która będzie próbowała dołożyć (nie swoje pięć groszy), ale całą złotówkę?

Osobiście podczas czytania czułam się jakbym to ja była uczestnikiem całego zamieszania i  niesamowicie zżyłam się z bohaterami. Muszę przyznać, że wzruszenie towarzyszyło nieustannie, ale także podziw. Nigdy nie wierzyłam, że związki na odległość przetrwają taki szmat czasu i co najważniejsze... stworzą pełne miłości i zrozumienia małżeństwo. Na przekór innym.

Bardzo przyjemna książka, którą również pochłonęłam w jeden dzień. Ksiązka idealna dla par, które zbierają się do przygotowań ślubnych. Jestem trochę w temacie ślubnym, bo nasz ślub odbył się nieco ponad dwa miesiące temu - i naprawdę uważam, że "instaserial o ślubie" daje dużo wskazówke i przypomina o detalach, które na pierwszy rzut oka są zbędne, ale gdy przychodzi co do czego to dodają niesamowity klimat. Wszystkie wydarzenia opisane w książce są dowodem na to, że gdy się czegoś bardzo chce - wszystko można zorganizować! :) Szkoda, że to już koniec. Teraz nie pozostało nic innego jak czekać na nieco inne przedsięwzięcie Nicole Sochacki - Wójcicka, a mianowicie na książkę kucharską, która jest w fazie przygotowań. 

W tym momencie zapraszam Was na profil Nicole, która czynnie działa pod nazwą @mamaginekolog . Zapewne nie muszę reklamować jej profilu, większość instagramowiczów zna napewną słynną panią ginekolog, która jak nikt inny potrafi motywować i zachęcać do badania się regularnie :)

Przeczytacie? :)
Przyjemnego początku tygodnia! :*

5 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Jeśli nie czytałaś - polecam, fajna odskocznia od 'ciężkich' książek :)

   Usuń
 2. Ciekawa forma, nie powiem...zainteresowałaś mnie :)
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znać jeśli już przeczytasz, jestem ciekawa Twojej opinii :)

   Usuń
 3. Ja mam Instaserial o miłości, ale jeszcze nie zaczęłam czytać ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia