Łapiemy wiosnę pełnymi garściami!

20 kwietnia 2019

Gdy w domu wszystko wysprzątane, zakupy zaliczone oraz koszyczek z pysznościami poświęcony nadszedł czas na upragniony odpoczynek i nicnierobienie. Jednak jak to ja, nie potrafię tak do końca usiedzieć na miejscu, więc po obiedzie wyruszyliśmy na poszukiwania tulipanów, które uwielbiam odkąd pamiętam. Na szczęście nasz ogródek działkowy był wysypany wręcz pięknymi, jeszcze nie do końca rozwiniętymi tulipanami i mój dzień od razu stał się lepszy. Teraz siedzę przy biurku, obok stoi olbrzymi wazon z moimi zdobyczami. Aby rozweselić pomieszczenie nie trzeba wiele, wystarczy kilka kwiatków i świeczki - od razu robi się romantycznie :))


Wracając z naszej działki coś mnie tknęło, aby odwiedzić brata na jego posiadłości. Przeczucie mnie nie zawiodło, wraz z bratową był na swoim stanowisku i właśnie parzył pyszną kawę. Już zapomniałam jak dobrze smakuje kawa na świeżym powietrzu. Bujałam się na drewnianej huśtawce, łapałam słońce całymi garściami oraz dyskutowałam na różnorodne tematy. Śmiechom nie było końca, lubię takie spontaniczne spotkania. 

Nie byłabym sobą jakbym nie zrobiła pamiątkowych zdjęć, które symbolizują wiosnę. 


Nie pamiętam tak ciepłych Świąt Wielkanocnych, serio. Poza tym to dla Nas wyjątkowe święta, ponieważ po raz pierwszy spędzamy je jako małżeństwo. Taka mała rzecz, a jak cieszy :)

Niedawno wróciliśmy do domu i teraz już naprawdę będziemy odpoczywać :) Lubię te nasze spokojne wieczory, oraz leniwe poranki. I chociaż jutro mamy dosyć intensywny dzień, bo jedziemy do teściowej, tak cieszę się każdą minutą spędzoną razem. Pamiętajcie aby docenić swoich najbliższych i cieszyć się z małych rzeczy :)

9 komentarzy:

 1. Piękna pogoda!
  I widzę cudowne ogrodowe flamingi! To coś dla mnie! :D

  Pozdrawiam serdecznie ♥♥
  Nie oceniam po okładkach

  OdpowiedzUsuń
 2. O zazdroszczę! U mnie też pogoda piękna była, tylko mój ukochany całe święta pracował - hotelarstwo nie ma niedziel niehandlowych...

  OdpowiedzUsuń
 3. O tak, to zdecydowanie były przyjemne i ciepłe dni. Mam nadzieję, że majówka również będzie piękna!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam kwitnące czereśnie i jabłonie! Są tak piękne, że nie potrafię przejść obok nich obojętnie. Robię setki zdjęć i przez godzinę je wącham :D
  Do domu nie przynoszę, bo szkoda mi je zrywać. W domu mam swoją kolekcję ukochanych sukulentów. Już czekam aż zaczną kwitnąć!

  O tak, pogoda na te święta bardzo dopisała. Cieszę się z tego cudownego słońca i fajnej temperatury. Co prawda był też deszcz, ale i on jest bardzo potrzebny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Migdałowce to moje najukochańsze krzewy! Obserwuje i Pozdrawiam!^^

  OdpowiedzUsuń
 6. Po pierwsze - pięknie Kasiu wyglądacie. Nie skupiam się tylko na tym poście, ale pozwoliłam sobie przejrzeć też inne i osobiście cieszę się, że istnieją na świecie tak bardzo dobrani ludzie jak Wy. Skoro ja mogę to czuć w kilometrowej odległości od Ciebie, to Wy tym bardziej - i niech tak będzie zawsze!
  Ponadto przypomniałaś mi swojskość i dzieciństwo, a ponadto urok mieszkania w domkach, a nie w bloku, gdzie pewne rzeczy są siłą rzeczy zatracone.

  Obyś miała jak najwięcej takich chwil na huśtawce.

  Trzymaj(cie) się ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 7. Bo właśnie dostrzeganie takich małych chwil jest kwintesencją prawdziwego szczęścia:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja zawsze doceniam najbliższych nie tylko rodzina ale przyjaciół którzy są zawsze obok

  OdpowiedzUsuń
 9. i like the flower
  Love your blog, thank you for sharing.
  https://luxhairshop.com/blogs/lux-hair-shop-blogs
  The blog content is very good, I like it.
  (๑'ᴗ‵๑) I Loveγou❤

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia