O blogu

Witam Cię bardzo serdecznie na moim blogu! :)
Bardzo się cieszę, że postanowiłaś/eś tutaj zajrzeć, mam nadzieję, że zostaniesz na nieco dłużej. O czym jestem ten blog i czy znajdziesz w nim coś dla siebie?

Oczami wyobraźni założyłam z chęcią wylewania swoich myśli, po prostu. Miał być to mój pamiętnik, moja biblioteczka i miejsce do zapisywania swoich refleksji. Prób było kilka - żadna nie przetrwała czasu próby. A może inaczej: bardzo szybko traciłam zapał i w porywie codziennych obowiązków w życiu prywatnym po prostu odkładałam pisanie na dalszy plan. Teraz wydaje mi się to całkowicie głupie ale niestety. Czasu nie cofnę, a poprzednie posty trwale utraciłam.

Czy żałuję? Chyba nie. Każda porażka czegoś mnie nauczyła. Jestem mądrzejsza niż jeszcze rok temu, a teraz mam większą motywację aby tutaj pisać. Zapaliła się we mnie iskierka i mam ogromną nadzieję, ze będzie z tego niezły ogień. (śmiech)


Tak więc blog oczami-wyobrazni powstał w 2016 roku, dokładnej daty nie pamiętam. Kiedyś prowadziłam bloga lawendowe-pola, który był moim największym osiągnięciem. Pod wpływem impulsu usunęłam wszystko i po raz kolejny zostałam z pustą stroną.

Po czasie doszłam do wniosku, że pisanie tutaj nie powinno być moim obowiązkiem, ale przyjemnością i odskocznią od codzienności.

Mam nadzieję, że teraz moja droga tutaj nie zakończy się na samym starcie, a w końcu rozwinę skrzydła i stworzę naprawdę fajne miejsce. Co znajdziecie na blogu? Myślę, że wszystkiego po trochu. Dużo moich przemyśleń oraz doświadczeń z okresu ciąży. Może kilka wskazówek, opowieści medycznych oraz marudzenia, którego z pewnością nie zabraknie znając moją naturę. Będzie dużo ciekawych książek oraz fotografii miejsc, które miałam okazję odwiedzić. Chciałabym aby ten blog był moim miejscem wspomnień, aby za kilkadziesiąt lat wejść tutaj i wrócić do tych wszystkich pięknych chwil.


Zapraszam do wędrówki w mój zwariowany świat :)