Więcej o mnie

Jestem zwariowaną 26latką z milionem pomysłów na minutę. Urodziłam się i wychowałam w małym mieście na śląsku. Od grudnia 2018 jestem szczęśliwą żoną, a już za kilka miesięcy zostanę mamą.

Na co dzień pracuję w przychodni jako rejestratorka medyczna. Uwielbiam swoją pracę i mimo, że praca z ludźmi na dłuższą metę jest bardzo ciężka i wymagająca, nie wyobrażam sobie siebie w innym miejscu.

Po pracy uwielbiam czytać książki, oglądać seriale z mężem przy boku i robić zdjęcia. Nie jestem profesjonalnym fotografem, ale moim cichym marzeniem jest umiejętność robienia profesjonalnych sesji w plenerze.

Każdy dzień zaczynam świeżo zaparzoną kawą, a kończę gorącym kakao. Takie to już moje przyzwyczajenie i nie zmienię tego za żadne skarby świata.

Lubię planować, spotykać się ze znajomymi. Mam cudowną rodzinę na którą zawsze mogę liczyć i niesamowitego męża, o którym pewnie nie raz jeszcze przeczytacie :)

Więcej o mnie i moim (nie)idealnym życiu dowiecie się z wpisów, które mam nadzieję będą pojawiać się regularnie. Blogowanie to jedna z moich odwiecznych i największych pasji, którą mam zamiar kontynuować.


Zostaw po sobie ślad, będzie mi niezmiernie miło i na pewno Cię odwiedzę;)